Search
Sunday, October 01, 2023 ..:: Home ::..   Login
 Qontakt Minimize
Vrijeme je da obnovim ovu kućicu. Novi mail je thedarkomacan na gmejlu.

Odgovaram za a) 7-9 minuta, ako smislim neku glupost, b) 7-9 dana, u prosjeku, c) 7-9 godina ako vas baš ne volim.

 Print   
 muQtašenje Minimize
Da, na ovom sajtu ima BESPLATNIH STRIPOVA koji su rezultat bar tri radne aQcije i nekih trenutaka ludila. Pa krenimo od svježijih:

SELAMALEJKUM, GENERALE - Ej bounafajd grefik novel. Or ej nouvelet, et list.

PONEDJELJAQ - tjedni web magacin!

TENA U VREĆI - "moj je cijeli život qonceptuala"!

OBUQA - škola političke kariqature Vlade Šagadina: Bilo je časno živjeti sa "Carstvom hladovine"!

MAX JAGUAR - Kamen koji odbaciše graditelji postade kamen zaglavni!. Iz pasice Milana Jovanovića, dodavana iz ruke u ruku, raste pustolovina, nemilosrdno kritizirana za čitateljski užitak.

DUGIN IZAZOV - kolor bez kolora, jer je Matt Madden rekao da se tako mora. Link vodi na Forum gdje se svačiji prilozi talože.

OBRAČUN - je moja serijalizirana i krvava prepirka s brojnim kreacijama. Link vas vodi na Forum gdje strip možete čitati redom

PROJEKT STOTE STRANICE - razni ljudi, po izvornoj zamisli Jasona Turnera, adaptiraju 100. stranicu neke drage si knjige. Link vodi na Forum gdje se iste gomilaju.

NATRAG - je strip koji, na Mejinu inicijativu, hrpa manijaka crta a kako drukčije nego od zadnje pasice prema prvoj. Link vodi na Forum gdje je svih 40 i kusur pasica na okupu.

STRIP CITY - su meta-rasprave o mediju stripa nastale od ekipe znane kao "Regočevci". Klik kako biste svih 15 epizoda pročitali kronološki.

REGOČ - je legendarni strip po kojem su Regočevci dobili ime. Link ne vodi na Forum nego na javaskript, ali sva objašnjenja su vam ondje.

Najposlije, JASPIS - je strip kojeg sam crtao sa 17, 18 pa i s 23 godine, a objavio kad sam otvorio blog. Grozan je, ali je okej.:)

PS Hvala Markosu na javaskriptovima i Shuckeyju na sređivanje svega na Forumu!

***

Za još bespla stripova pogledajte: 24satnocrtanjestripa.com

 Print   
 Qatalog Minimize
Hover here, then click toolbar to edit content

 Print   
 Blogoreja Minimize
Jul 6

Written by: darkomacan
7/6/2008 1:49 PM

Imam nejasan osjećaj da sam danas htio nešto pametnije na blog, ali mi je - štogod bilo - uteqlo.
Tako da čistim linqovlje, bez reda, rime i razloga:

Fora strip Alison "Fun Home" Bechdel. Nije o lezbijkama, nego o knjigama. Šit, nisam vam to trebao reći, sad će imati upola manju posjećenost. :)

Manekineko deliverz di gudiz! Predavanje iz statistike. Znam kako zvuči, ali pogledajte makar prvih 6 i pol minuta. Stripovski sadržaj: spominje se Tintin. A whole new world, indeed.

Forvarduša nekog majstora u upucavanju. Zanemarite slike koje su komentar postavljača, ali možete čitati komentare i guglati malo ne biste li našli više o čovjeku koji priča. To, naravno, ako nemate pametnijeg posla kao što ja, očito, nemam. Preporučeno djevojkama.

Scott G. šalje slikice ambalaže kineskog vatrometa.

Vrancuski kratki igrani film o autoru koji je ideju za hit-strip ukrao fanu. Dobro, mislim da vam je to dosta sadržaja da možete pratiti film usprkos nepoznavanju jezika.

Aj' bok. (copyright Kordey)

(mcn)

Tags:

3 comments so far...

Re: Linqovi subotom (u nedjelju)

Ovaj... Jel ja nesto ne kuzim, il ti se omakao krivi link na ambalazi?

By vex on   7/6/2008 7:35 PM

Re: Linqovi subotom (u nedjelju)

krivi link. ispravim sutra. sori.

By mcn on   7/6/2008 9:39 PM

Re: Linqovi subotom (u nedjelju)

Link za vatrometaše ispravljen.

By darkomacan on   7/6/2008 11:52 PM

Your name:
Title:
Comment:
Add Comment    Cancel  

  
 šljaQa Minimize
Stripovi u radu (zamišljeno/napisano/nacrtano):

Borovnica 7: 44/15/15
Maršal Bass 8: 54/54/18
Sergej: 504/288/288
Siva Kronika: 82/82/82
Slomljeni svemir: 192/104/104


Preuzeti prijevodi:
Nova 3
Prometeja 1-3
Francuzi razni

 Print   
 linQovi Minimize

 Print   
 Arhiva Minimize

  
 Lista blogova Minimize

 Print   
Copyright 2009.-2012. by Darko Macan   Terms Of Use  Privacy Statement
DotNetNuke® is copyright 2002-2023 by DotNetNuke Corporation