|
|
Qontakt
|
 |
|
Vrijeme je da obnovim ovu kućicu. Novi mail je thedarkomacan na gmejlu.
Odgovaram za a) 7-9 minuta, ako smislim neku glupost, b) 7-9 dana, u prosjeku, c) 7-9 godina ako vas baš ne volim.
|
|
|
|
muQtašenje
|
 |
|
Da, na ovom sajtu ima BESPLATNIH STRIPOVA koji su rezultat bar tri radne aQcije i nekih trenutaka ludila. Pa krenimo od svježijih:
SELAMALEJKUM, GENERALE - Ej bounafajd grefik novel. Or ej nouvelet, et list.
PONEDJELJAQ - tjedni web magacin!
TENA U VREĆI - "moj je cijeli život qonceptuala"!
OBUQA - škola političke kariqature Vlade Šagadina: Bilo je časno živjeti sa "Carstvom hladovine"!
MAX JAGUAR - Kamen koji odbaciše graditelji postade kamen zaglavni!. Iz pasice Milana Jovanovića, dodavana iz ruke u ruku, raste pustolovina, nemilosrdno kritizirana za čitateljski užitak. DUGIN IZAZOV - kolor bez kolora, jer je Matt Madden rekao da se tako mora. Link vodi na Forum gdje se svačiji prilozi talože. OBRAČUN - je moja serijalizirana i krvava prepirka s brojnim kreacijama. Link vas vodi na Forum gdje strip možete čitati redom PROJEKT STOTE STRANICE - razni ljudi, po izvornoj zamisli Jasona Turnera, adaptiraju 100. stranicu neke drage si knjige. Link vodi na Forum gdje se iste gomilaju. NATRAG - je strip koji, na Mejinu inicijativu, hrpa manijaka crta a kako drukčije nego od zadnje pasice prema prvoj. Link vodi na Forum gdje je svih 40 i kusur pasica na okupu. STRIP CITY - su meta-rasprave o mediju stripa nastale od ekipe znane kao "Regočevci". Klik kako biste svih 15 epizoda pročitali kronološki. REGOČ - je legendarni strip po kojem su Regočevci dobili ime. Link ne vodi na Forum nego na javaskript, ali sva objašnjenja su vam ondje. Najposlije, JASPIS - je strip kojeg sam crtao sa 17, 18 pa i s 23 godine, a objavio kad sam otvorio blog. Grozan je, ali je okej.:) PS Hvala Markosu na javaskriptovima i Shuckeyju na sređivanje svega na Forumu!
***
Za još bespla stripova pogledajte: 24satnocrtanjestripa.com
|
|
|
|
Qatalog
|
 |
|
Hover here, then click toolbar to edit content
|
|
 |
|
|
Blogoreja
|
 |
|
May
9
Written by:
darkomacan
5/9/2013 3:47 PM
Tako da ga se stavi u knjigu. Iliti, otvorio sam fejsbuk:
https://www.facebook.com/mcn.darkomacan
A i Q52 je u trgovinama.
(mcn)
Tags:
7 comments so far...
Re: Kako se izgubi obraz?
ja sam svoj ugasio jer su svi zbog smartphona prešli na viber ili skype pa ga nisam ni koristio. Bojim se da si došao na tulum kad svi odlaze :)
By edobaka on
5/13/2013 7:58 PM
|
Re: Kako se izgubi obraz?
To me uopće ne bi začudilo.
By mcn on
5/14/2013 6:16 PM
|
Re: Kako se izgubi obraz?
To me uopće ne bi začudilo.
By mcn on
5/15/2013 7:55 AM
|
Re: Kako se izgubi obraz?
nije baš tako strašno: http://www.alexa.com/siteinfo/facebook.com
mislim, ja već godinama s nestrpljenjem čekam da Facebook propadne, sve više otkad sam počeo u feed dobivati slike lokalnih političara (čak iz drugih županija), ali... s previše ljudi koji mi i tako nisu simpatični i u stvarnom ih životu izbjegavam kontakt imam samo preko Facebooka da bih ga samo tako napustio.
ne, čekaj! možda...
By jurica on
5/15/2013 11:41 AM
|
Re: Kako se izgubi obraz?
ha ha ha! ova Alexa je zakon :-)
http://www.alexa.com/siteinfo/darkomacan.com
Top Search Queries for Darkomacan.com:
2 tinejdj frizure 2012 slike 17.78% 4 skracenica mxm 9.33% 5 tinejdj frizure slike 6.76% 6 javi se nekad telefonom 4.90% 7 gadljivi retro jebanje 1.90%
"gadljivi retro jebanje"!!!!!!!!!!!!!!!!!
jebote suze mi od smijeha idu, a na poslu sam...
By jurica on
5/15/2013 11:45 AM
|
Re: Kako se izgubi obraz?
Javi se nekad telefonom.
By Dommy on
5/15/2013 1:13 PM
|
|
|
|
 |
|
|
šljaQa
|
 |
|
|
|
|
|
linQovi
|
 |
|
|
|
|
|
Arhiva
|
 |
|
|
|
|
|
Lista blogova
|
 |
|
|
|
 |